Webhelp Oyun ve Oyunlaştırma Modülü

Webhelp Oyun ve Oyunlaştırma modülünde oynayacağınız bir oyun için parolaya ihtiyacınız olacak.  Aşağıdaki adımları tamamlayarak parolaya ulaşmanız mümkün.

 

  1. Şimdi öncelikle derin bir nefes al. Ve bugün günlerden ne diye düşün. Bugünü harika yapmak elinde. Gülümse, çayını, suyunu, kahveni yudumla. Kendini çok güzel bir bahçede, istediğin rahatlıkta hayal et. Biraz o bahçede temiz havanın, mis çiçek kokularının, kuş cıvıltılarının keyfini çıkar.

 

  1. Şimdi seni minik bir yolculuğa çıkarıyorum. Bu web sayfasında (https://fatmayildiz.com) Koçluk sayfasını ziyaret eder misin? Bu sayfanın ilk kelimesinin ikinci harfini kenara not et. Evet evet tereddüt etme, aynen O, Gördüğün harf, emin olabilirsin. (küçük harfle kenara not et)

 

  1. Şimdi parolanın diğer bölümlerine geldi. Seni blog sayfasına davet ediyorum. Blog sayfasında “Daha iyi bir eğitmen olmak için” başlıklı yazımı şöyle bir okuman iyi olabilir. Başlıkla aynı olan ilk cümlesine bir bakın. O cümlenin ikinci kelimesinin ikinci harfini de not edin.

 

  1. Az kaldı. Bence artık parolayı tahmin bile edebilirsin ama sabreden derviş, murada ermiş. Biraz da sabır 🙂 Şimdi Haberler sayfasını ziyaret edebilirsin. Biraz aşağıda gel. 18 Ağustos 2020 tarihli bir haber var. Kitap Sohbetlerinden bahsediyorum. O haberin ilk kelimesinin 8. harfini de kaydedebilirsin.

 

  1. Bence de tahmin ettin. Ama hayat sürprizlerle dolu. Hiç bilinmez, son harf ne çıkacak? Ardından ne gelecek 🙂 Şimdi seni Yaşam boyu öğrenme sayfasına davet ediyorum. O sayfada yazan ilk paragrafın (başlıktan sonra), 1. Kelimesinin 3. harfiyle beraber parolaya ulaştınız 🙂

 

  1. Harika iş başardınız. Sizi kutluyorum.

 

Eğitimde görüşmek üzere.

 

Sevgiler.

 

Tags: