2023 yılının son çeyreğinde dolu dolu öğrenme programları yer aldı. Birkaç tanesini paylaşıyoruz.

– Ekim 2023 itibariyle Alternatifbank’ınDeğer Elçileri” gelişim programı başladı. Önceki yılların değer elçileriyle beraber edilen kahvaltı sonrası yüz yüze, yeni elçilerin Bireysel Farkındalık eğitimi gerçekleşti. Bol uygulamayla, birbirimizi tanıyarak, keyifli bir başlangıç yaptık.

– Opet Fuchs’un İzmir fabrikasında çok keyifli bir taş boyama atölyesi yaptık. Arada böyle sanatsal aktivitelere, renkli canlı etkinliklere ihtiyaç var, ne dersiniz?

– Tegep Anlatmak Eğitim Değildir atölyesini, 09 Ekim 2023 tarihinde online olarak farklı firmalardan eğitim ve gelişim profesyonellerinin katılımıyla gerçekleştirdik.

– Vestel’in kadın bayilerine Duygusal Dayanıklılık webinarı yaptık. Bence webinar harika geçti. Gelen geri bildirimler de bu yöndeydi.

– Alarko ve Toshiba firmalarının iç eğitmenleriyle beraber, 3 gün boyunca yüz yüze tasarım atölyesi gerçekleştirdik. Eğitimler tasarlandı, sunuldu, geri bildirim sürekli vardı ve sonuç üreten çalışmalar yapıldığı için hepimiz çok mutluyuz.

– Alternatifbank’ın Değer Elçilerinin Hikayeni Anlat ve İletişimin Gücü eğitimlerini muazzam etkili bir sinerjiyle tamamladık. Özel seçildikleri çok belli olan bu yönetici kadrosuyla bütün zorlu projelerden alnımızın akıyla çıkarız. Keyifle geçen eğitimlerin güzel anları hala hafızamızda.

– Denge Merkezinin Koçluğun Sanatı ve Bilimi programında eğitmen ve süpervizyon olarak görev aldık.

– Opet Fuchs’un bu kez İstanbul’daki merkezinde yine tatlı bir ekiple taş boyama atölyesi yaptık. Mesai saatleri içerisinde 2-3 saat süren böyle sanatsal etkinliklere yer ayıran kurumları alkışlıyorum. Daha çok yayılmalı.

– Alarko ve Toshiba’nın iç eğitmenleriyle bu kez online olarak buluşarak Çevrim içi eğitmenlik becerileri eğitimini gerçekleştirdik. Bolca online uygulamayı deneyimle fırsatı bulduk.

– Alternatifbank Değer elçileriyle Sunum Becerileri ve Fasilitasyon eğitim ve atölyelerini gerçekleştirdik. Bu sinerjinin her program sonrası takdir ve teşekkürü bana yansıyordu. Çok teşekkürler.

– Tegep’in Uluslararası Eğitim ve Gelişim Zirvesinin sunucularından biri olmak benim için bir onur ve gururdu.

– Dowaksa ile 4. Kez buluşarak yeni bir grupla “Duygusal Dayanıklılık” webinarı gerçekleştirdik. Çağımızın en gerekli yetkinliği olarak görülüyor. Ne dersiniz?

– 28 Kasım 2023 tarihinde, com’un iç eğitmenlerine “Anlatmak Eğitim Değildir” atölyesi yaptık.

– MCC sürecindeyken almak istediğim eğitimlerden biri olan Evrimsel Koçluk programını ve takip atölyelerini Bu dönemde tamamladık. Kendi koçluk deneyimlerime bir özel program daha eklemiş oldum.

– Spor İstanbul’un tüm eğitmenlerine ve organizasyonu yapan profesyonel kadrosuna, Anlatmak Eğitim Değildir Atölyesi gerçekleştirdik.

– Alarko ve Toshiba’nın iç eğitmenleriyle Ölçme ve Değerlendirme Atölyesi gerçekleştirdik.

– Dominos Pizza’nın tüm bölge müdürleriyle dönem toplantısında Yeni Bir Ben atölyesigerçekleştirerek, 2024 hedeflerimizi vizyonladık.

– Tuborgun iç eğitmenler gününde Koçvari Eğitmenlik atölyesi gerçekleştirdik.

– Birçok kurumla 2024 planlamalarına yönelik toplantılarla geçirdiğimiz bir dönem oldu.

Tags: