2023’ün ikinci yarısına tam hız başladık. Yaz dönemi yavaşlayan projeler olsa da bizim için gelişim her zaman devam eder.

 

– Sahibinden.com ekibiyle beraber en sevdiğimiz “Öğrenme Çevikliği” eğitimimizi gerçekleştirdik. Ardından hemen, “Sağlamlılık ve Dayanıklılık” eğitimini yaptık. Farklı gruplarla gerçekleştirdiğimiz bu eğitimlerimiz online olmasına rağmen çok ilgi gördü.

– 25 Temmuz tarihinde yine harika katılımcılarla Tegep “Anlatmak Eğitim Değildir” atölyesi gerçekleştirdik.

– İstanbul Sanayi Odası üyesi Dowaksa ile 3. Kez bir araya gelerek, Duygusal Dayanıklılık ve Çeviklik eğitimi gerçekleştirdik.

– Ayrıca, İstanbul Sanayi Odası tüm üyelerine açtığı “Olumlu Duyguların Mucizesi” seminerini yaptık. Kişisel tarihimde 900 kişiyi zoom ekranında gördüğüm nadir anlardan biriydi. Katılım ve etki gayet iyiydi.

– Gürok Akademinin iç eğitmenleriyle buluştuk. Eğitimcinin Eğitimi programı 3 gün şeklinde çok interaktif, keyifli, güzel anılarla geçti.

– Softtech ile bu kez Hikayeleştirmenin Gücü semineri yaptık ve harika geri bildirimlerle kapattık programı. Hikaye anlatmak, her zaman fark yaratır.

– Alternatifbank ile uzun süredir “Değer Elçileri” programı üzerine çalışıyoruz. Çok yakında başlayacak.

– Erickson Türkiye ve Denge Merkezinin koçluk ve NLP eğitimlerinde görev almak yine çok değerliydi. İnsanların direk değişim ve dönüşüm süreçlerine şahitlik ediyoruz. Koçvari mentörlük yapmak çok önemli hale geliyor.

– Bu dönem ayrıca birçok kurumsal yöneticiye ve bireysel müşterilere koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim.

– Yakında başlayacak olan eğitimlerin tasarımları üzerine çalışmak ve özgün içerikler üretmek harikaydı.

Tags: