Sürdürülebilir Destek için Hatırlatma

Deprem bölgesine yardımlar için canla başla çalışan, güvenilir bazı dernek ve oluşumları aşağıda paylaşıyorum. Aşağıdaki organizasyonlarda benim referans olacağım güvenilir yakınlarım, meslektaşlarım, arkadaşlarım vardır. Yardımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

– World Human Relief – Dünya İnsanı Dayanışma Derneği – İhtiyaç listesini öğrenmek için Kriz Masası iletişim numarası – 0 538 030 9648 – Instagram sayfasından ihtiyaç listesini yayınlıyorlar. Ayrıca, orada çalışacak çok fazla gönüllüye ihtiyaçları var. Klinik psikolog Dr. Ayten Zara önderliğinde, travma ile baş etme ve psikolojik destek grupları da kuruluyor. https://www.instagram.com/worldhumanrelief/

Hatay Depo Adres : Hatay Expo 21 Depo Doğanköy Antakya / Hatay

– AİP – Acil İhtiyaç Projesi Vakfı – İyilik Temsilcisi Merve – 0 535 715 74 24 – İstanbul’da bir merkezde toplanan ihtiyaçlar direk, daha önce konuşulmuş, ihtiyaçları tespit edilmiş ailelere ulaştırılıyor. Ramazan paketleri satın alarak da yardımcı olabilirsiniz.

– El Emeği Dayanışma Platformu : https://instagram.com/elemegidayanismaplatformu?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Birçok el emeği ile üretim yapıp geçim sağlamaya çalışan kadınlarımıza destek olabilirsiniz. Ben, ayrıca annemin yün ve boncuklarını malzeme olarak kullanmaları için gönderdim. Çok fazla hikâyeye ortak oldum. Lütfen hediyelerinizi bu sayfalardan alabilirsiniz. El emeği için malzeme gönderebilirsiniz.

– Topraktan Tabağa Kooperatifi : https://www.topraktantabaga.com.tr/

Sevgili Ebru Baybara Demir’in önderliğinde çok değerli şeflerle ve müthiş adanmış gönüllülerle her gün 3 öğün sıcak yemek yapıyorlar. Lütfen onlara destek olalım. Alabileceğiniz tüm ürünleri bu siteden alarak, oraya gidip bu muhteşem çabaya ortak olarak destek olabilirsiniz.  https://www.instagram.com/ebrubaybarademir/

– Hayata Destek Derneği : https://www.hayatadestek.org/

İlk günden itibaren sahada sürekli çalışan, oluşumun içinde arkadaşlarımın da olduğu, öncelikte afet bölgesinde temel ihtiyaçların giderilmesi için uğraşan bir ekip. Maddi yardımlarınız için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm destekleriniz için teşekkürler.