Mart 2023 sonu itibariyle birçok kurumla harika işler, projeler yaptık. Kurumsal gelişime katkı sağladığımız için mutluyuz.

– Defacto ile MT Grubunun Sunum Becerileri eğitimlerini tamamlayarak, katılımcıların sunumlarını izledik ve geri bildirimlerle gelişimlerini destekledik. Ayrıca bu programda en aktif katılım gösteren 3 katılımcıya birer koçluk görüşmesi hediye edildi. Çok keyifli anılarla gelişim yolculuğunu tamamladık.

– Tegep için “Anlatmak Eğitim Değildir” atölyesini Allianz Tower’da pandemiden sonra ilk defa yüz yüze yaptık. Farklı sektörlerden farklı deneyimlerle bir araya gelerek paylaşım yapmak ve birbirimizden öğrenmek harikaydı. Güldük, eğlendik, öğrendik.

– Erickson Türkiye ile Koçluğun Sanatı ve Bilimi programlarında 4 modülde de eğitmenlik ve süpervizyonluk yaparak, koçluk mesleğine katkı sağlamaya devam ettik. Gelişimlere şahitlik etmenin değeri paha biçilemez.

– Birgi Mefarla Kez 7 İlke- 7 Elçi programında yine beraberdik. Bu program, Tegep İşin ve Organizasyonun Geleceğine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kategorisi’nde Bronz ödüle layık görüldü. 7 elçinin sunum becerilerini geliştirmek ve bireysel mentörlük yapma sürecine destek olmak harikaydı.

– Tusaş Akademinin eğitmen kadrosuna 3 grup olarak Tegep adına “Anlatmak Eğitim Değildir” atölyesi yaptık. Böyle bir akademi ile çalışmak çok gurur verici.

– İstanbul Sanayi Odasının muhteşem eğitim salonunda, kayıt yaptıran yönetici üyelerine 2 gün yüz yüze “Yöneticiler için Koçluk Becerileri” eğitimi gerçekleştirdik.

– Acıbadem Sağlık grubunun tüm eğitim veren sağlıkçı kadrosuna, online olarak 3 grup şeklinde “Anlatmak Eğitim Değildir” atölyesi gerçekleştirdik.

– Yapıkredi Bankası Akademisine özel çektiğimiz “İşyerinde Güven” eğitim video serimizin bu yıl da sözleşmesini uzatarak, kullanıma açtık.

– Büyük bir endüstri kuruluşunun eğitim ve gelişim süreçlerinin daha da iyi bir noktaya gelmesi adına, Akademi yapılanmasına destek olduk. Eğitim süreçlerindeki tüm paydaşlarla görüşmeler yaptık, ihtiyacı belirleyerek bir rapor sunduk ve iç eğitmenleri geliştirmek üzere programlara başladık.

– 2023 yılının ilk çeyreğinde, aynı zamanda bireysel koçluklarla ve koçluk eğitimi alan katılımcılara süpervizyon süreçleriyle de çok yoğun bir şekilde geçti.

– Ülkemizin yaşadığı büyük afet deprem sonrası acıları sarmak adına ilgili tüm STK’larla iş birliği yaparak, çok farklı çalışmalarda bulunduk. Kimin elinden ne gelirse yardıma koştuk. Organize olduk.

Tags: